• İletişim
  • +90 216 592 24 42

Pazartesi - Cumartesi ( 8.30 - 19.30 )

KURUMSAL

home-doctor-211111.png

1983'ten, günümüze
BOĞA ET GIDA

Şirketimiz kurulmuş olduğu günden bu yana et sektöründe, adımlarını sağlam ve hızlı bir biçimde atmayı hedefleyerek yoluna başlamıştır. Gıda gibi zor bir sektörde kalitesiyle %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bugünlere gelmiştir.

Et sektörü, zor olmasıyla birlikte, mutlak sorumluluk gerektiren bir işletme alanı konumunda. Güvenin ve azami dikkatin gerekli olduğu gibi, kalite ile fiyat her zaman ön planda olmalıdır.

BOĞA ET GIDA TESİSLERİ

Geleneksel türk damak zevkine uygun, sağlıklı ve kaliteli ürünlerimizi, veteriner hekimlerin gözetimi altında elde edilen sağlıklı etlerden, veteriner hekim yönetiminde hijyenik ortamların sağlandığı uluslararası standartdaki en üstün teknolojiye dayalı tesisimizde, gıda güvenliği esas alınarak, iç ve diş iletişimi sağlayarak, bütün proses aşamalarındaki risk ve fırsatlar değerlendirilerek, yasal zorunluluklara uygun, otantisiteden uzak şekilde üreterek müşteri menuniyetini ve güvenini en üst seviyelere taşımayı, sürekli gelişme çalışmalarında modern teknoloji ve yeni fikirlerin buluştuğu bir organizasyon olmayı, çevre konusunda tüm hassasiyetimizle temiz bir çevreyi gelecek nesillere bırakmayi amaç edindik.

Biz mi?

Biz; %100 müşteri memnuniyeti sağlayarak bugünlere geldik, şimdilerde, “Et Bizim İşimiz” sloganına uygun ürünler sunmak için devam etmekteyiz.